Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Kredyty hipoteczne > Kredyt na budowę domu w systemie gospodarczym

Dobre zakupy

Polacy mimo kryzysu nadal chętnie robią zakupy. Jednak sieci handlowe biją się o każdego klienta. Z roku na rok pojawia się coraz więcej sklepów. A one ciągle zmieniają wyglądy, obniżają ceny czy też polepszają jakość towarów.

 

Sklepy, które cieszyły się powodzeniem w poprzednim roku, teraz wypada bardzo słabo. Dziesiąte miejsce należy do Tesco supermarket. Odnotował on spadek o jedną pozycję. Do 2014 roku Brytyjski supermarket chce mieć aż 600 sklepów na terenie naszego kraju. Awans z 12 na 9 miejsce odnotowała sieć Piotr i Paweł. Spółka chce pod koniec 2013 roku mieć w sklepie aż 500 produktów z własną marką. Intermarche zajmuje ósme miejsce, awansował więc o jedną pozycję. Od 1997 roku powstało aż 170 sklepów w Polsce. Z ósmego na siódme miejsce awansowało natomiast Netto. Szóste miejsce należy do Carrefour, który spadł o jedno miejsce.

 

Pierwszą piątkę otwiera Kaufland. Awansował on z szóstego miejsca. Kaufland miał problemy z Danone’, który nakładał zbyt wysokie ceny na swoje produkty. Lidl zajmuje czwarte miejsce. Najlepszym pomysłem tego sklepu był tydzień Lidla, w czasie którego można było nabyć produkty obniżone o 10 procent. Pierwszą trójkę zamyka Auchan, który awansował o jedną pozycję. Drugie miejsce należy sieć hipermarketów Tesco. Pierwsza pozycja zdecydowanie należy do Biedronki. Chociaż w porównaniu z poprzednim rokiem, sprzedaż nie jest już aż tak wysoka.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.