Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Przedsiębiorstwa > Zarządzanie nowym zespołem

Kredyt dla wszystkich

W jednej z reklam Piotr Adamczyk mówi, że panna młoda nie musi wychodzić za mąż, tylko ze względu na to, że ma on zdolność kredytową. Taka jest prawda, że teraz kredyt można wziąć nawet gdy żyjemy w związku nieformalnym, czy jak są takiej samej płci.

 

Głośny w ostatnim czasie temat par homoseksualnych przekłada się nawet na sprawy finansowe. Wiele osób jednak nie ma zielonego pojęcia o tym, że kredyt można wziąć z każdym  rodziny, nie tylko z mężem czy żoną. Wiadomo, że banki inaczej będą patrzeć na małżeństwa, a inaczej na pary bez ślubu. Jeżeli chodzi o tych drugich, to bankom wystarczy tylko oświadczenie o wspólnym prowadzeniu gospodarstwa domowego.

 

Banków, które udzielają na takiej zasadzie kredytu ciągle rośnie. Wśród nich jest między innymi Alior Bank, BGŻ, BZ WBK, Getin Noble Bank, Citi Handlowy, mBank, Millennium czy też ING. To wszystko przez zmieniającą się kolejność. Aktualnie pary najpierw biorą kredyty, żeby razem zamieszkać, a dopiero później biorą ślub. Na takiej samej zasadzie jak pary dwupłciowe, kredyt mogą otrzymać również pary tej samej płci. Kredyt można wziąć w cztery osoby, a nawet w sześć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.