Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Gospodarka > Łatwiejszy przelew

Kredyty dla gotówko-pożeraczy

W mBanku klienci, którzy lubią gotówkę mogą liczyć na tańsze kredyty. Do końca kwietnia mają czas, żeby złożyć odpowiedni wniosek o dostanie kredytu gotówkowego.

 

Jeżeli weźmie się kredyt w czasie tej promocji to oprocentowanie może zostać obniżone nawet do 7,5 procent. Wszystko jest uzależnione od wysokości kwoty pożyczki, czyli im większa kwota pożyczki, tym niższe oprocentowanie. Istnieje również możliwość zawarcia tego kredytu nawet przez Internet, w ciągu kwadransa. To wszystko przez to, że większość klientów tego banku, nie lubi stać w kolejkach, tylko wszystko załatwiać przez Internet.

 

Ten kredyt ma najlepsze cechy, ponieważ dostęp do niego przez klientów jest szybki i łatwy. To właśnie dzięki temu, że można się zobowiązać z bankiem przez Internet i nie trzeba wychodzić z domu oraz dostarczać dokumentów o dochodach. 90 procent wszystkich transakcji przeprowadzanych jest metodą online. Najwięcej klientów bardzo sobie ceni szybkość uzyskania pieniędzy. Z oferty mBanku mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. A do tego będą mieli takie same warunki.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.