Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Kredyty dla firm > Koszty kredytów dla firm

Kryzys w domach

Można mówić już o tym, że w niedalekich czasach możemy mieć duże problemy. W naszym kraju tylko jedno na sto gospodarstw domowych jest stabilne finansowo. Okazuje się, że jest to nawet wynik gorszy od Hiszpanów, którzy są pogrążeni w kryzysie.

 

Z raportu sporządzonego przez Genworth wynika, że najgorsze sytuacje panują we Włoszech, Grecji i Portugalii. Polska jest tylko nieznacznie lepsza, mimo tego, że jako jedyni uniknęliśmy recesji. Wszystko przez bardzo słabą ocenę gospodarstw domowych pod względem finansowym. Średnia Europejska wynosi 33 punkty, nam przyznano jedynie 13. Dzięki tym statystykom łatwo zobaczyć gołym okiem, jak dużo nam brakuje do reszty.

 

Najwięcej punktów dostała Norwegia, bo aż 71. Druga była Szwecja z 67 punktami. Po wyżej średniej znajdują się jeszcze Dania (52 pkt.), Finlandia (47 pkt.), Wielka Brytania (39 pkt.), Turcja (38 pkt.) oraz Francja (36 pkt.). Przed nami są jeszcze Irlandia (32 pkt.), Niemcy (29 pkt.) oraz Hiszpania (17 pkt.), która przechodzi ogromny kryzys. Gorzej wypadły Włochy (11 pkt.), Portugalia (6 pkt.) oraz Grecja (1 pkt.).

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.