Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Kredyty hipoteczne > Wakacje od kredytu hipotecznego

Nowy ma lepiej

Jesteś kilkuletnim klientem banku lub posiadasz telefon komórkowy u jednego z operatorów, a do tego liczysz na jakieś korzyści? To lepiej na nie, nie liczyć, bo można się przeliczyć. Lepiej mają nowi klienci, którzy przechodzą do nowej sieci, czy też banku.

 

Lepiej mają nowe osoby, bo mogą liczyć na lepsze promocje, niż już stali klienci. Dla przykładu – w Meritum Banku czy w BGŻ Optima, nowi mogą liczyć na lepsze produkty oszczędnościowe, niż stali. Promocje jednak obowiązują jednorazową, bądź na bardzo krótki czas. Natomiast Bankowi PKO BP udało się w końcu powstrzymać odchodzenia stałych klientów od niego. A to za sprawą kampanii z Szymonem Majewskim na czele. Niestety nadal on nie słynie z promocji dla stałych klientów.

 

Wiele osób, ma już po prostu dość tego, że płacą za coś regularnie, a później i tak nie mogą liczyć na coś lepszego, niż Ci, którzy przychodzą do nich po raz pierwszy. Takie osoby żyją w złudzeniu i wierzą, że mogą liczyć na coś więcej, na coś lepszego. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Najłatwiej jest to zauważyć w sieci komórkowej. Tam najwięcej osób zmienia operatora. Tylko w 2012 roku aż 1,2 milionów osób przeniosło swoje numery, a najwięcej przeszło do Play, bo aż 803,8 tysięcy ludzi. Inne sieci natomiast liczą, ale straty w ilości klientów.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.