Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Kredyty dla firm > Kredyty dla przedsiębiorców w internecie

Oferty kredytowe

Nadal ciężko o atrakcyjne oferty kredytowe, mimo obniżek stóp procentowych. Bardzo pozytywną informacją dla przyszłych kredytobiorców był niższy Wibor, dzięki któremu klienci mieli wyliczaną wyższą zdolność kredytową niż przed kilkoma miesiącami wcześniej.

 

Na tym się jednak kończą pozytywy. Pojawiało się bardzo mało banków, które by uatrakcyjniały marże, a do tego większość z nich podchodziło z dystansem do klientów, którzy nie mają własnego wkładu. Osoby, które chcą wziąć kredyt hipoteczny możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich to ta, do której zaliczymy osoby z rozsądkiem, którzy kalkulują to, czy im się to opłaca. Druga to ta, gdzie za wszelką cenę ludzie się zadłużają, by mieć swoje wymarzone cztery kąty.

 

W poprzednim roku banki nie były zbyt dobre dla klientów. Nie było za dużo promocji, nie obniżano marży, czy nie wprowadzano dni otwartych. Wychodzą oni bowiem z założenia, że klienci i tak do nich przyjdą, nawet bez nowych promocji i zachęt. A gdyby banki obniżały marżę to odnotowały by mniejsze przychody.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.