Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Administracja > Czym jest książka kontroli?

Połączone BP

Portugalska firma grupy Jeronimo Martins Pingo Doce, połączyło się umową z British Petroleum na terenie całej Portugali. W całej Portugalii jest już 320 stacji BP oraz 360 sklepów Pingo Doce.

 

Chodzi dokładnie o to, że klienci przy zakupie w sklepach Pingo Doce będą mogli dostać zniżki na stacje paliwowe, bądź odwrotnie. Firmy wprowadziły już na rynek wspólną kartę lojalnościową, która nazywa się „Poupa Mais”. Dzięki niej klienci obu przedsiębiorstw będą mieli możliwość na uzyskanie jakichkolwiek zniżek zarówno w sklepach Pingo Doce, jak i na stacjach benzynowych BP. Na rynku Portugalskim jest już bardzo dużo takich kart lojalnościowych, więc konkurencja jest coraz większa.

 

Przedsiębiorstwa poinformowały o tym, że za każde wydane trzydzieści euro dostaną na kartę dwa euro. Jeżeli wydane zostaną one w sklepie Pingo Doce, to o te dwa euro będzie pomniejszona cena za tankowanie na stacjach benzynowych BP. Działa to również w drugą stronę. Punkty nie będą miały limitu zbierania punktów, lecz klienci będą musieli w ciągu dwóch miesięcy wykorzystać zgromadzone środki, bo inaczej one przepadną. Dużym plusem jest możliwość gromadzenia pieniędzy, a nie samych punktów. Dzięki temu łatwiej jest policzyć ile trzeba zapłacić.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.