Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Przedsiębiorstwa > Czarna lista „Violi”

Stały ma gorzej, niż nowy

Jeśli chcesz liczyć na coś super po kilku latach korzystania z jednego banku, operatora telefonicznego czy innego przedsiębiorstwa, to możesz się bardzo pomylić. To co jest dobre, to jest tylko dla nowych klientów.

 

Dla przykładu, jeżeli masz konto w BGŻ Optima, neoBank czy Meritum Bank, to nie możesz liczyć o najlepszych lokatach. Najkorzystniejsze dostępne są tylko dla nowych klientów. Wiadomo, że promocje i dobre oferty nie są wieczne. Dlatego nowi klienci mogą liczyć na krótkoterminowe lub jednorazowe okazje. W PKO BP na promocje również nie mają co liczyć stali klienci, dlatego bank notował co roku spadek liczby klientów.

 

Ludzie, którzy mają coś stałego, liczą na większe korzyści. Niestety to tylko złudzenie. Można to w bardzo łatwy sposób zauważyć chociażby po zmianach operatorów komórkowych. Ludzie mają dość tego, że płacąc za coś regularnie nie dostają czegoś więcej. O klientów firmy muszą dbać, jeżeli nie, to wolą oni zmieniać firmy. Najwięcej zysków odnotowała sieć Play, do której przeszło ponad 800 tysięcy ludzi. Z innych sieci więcej ludzi odchodzi, niż chętnie przychodzi. 2012 rok był rekordowy pod względem Polaków zmieniających sieć, aż 1,2 miliony ludzi tak uczyniło.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.