Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Podatki > Rozliczaj się z fiskusem inaczej trafisz na listę

Szczere promocje?

Przez wysokie paliwo, kierowcy kupili w 2012 roku o sześć procent mniej paliwa, niż przed rokiem. To nie jest jedyny powód zmniejszenia tankowania pojazdów. Duży wpływ mają również wysokie podatki, spowolnienie gospodarcze, czy też powiększanie się szarej strefy.

Dlatego koncerny paliwowe chcąc przyciągać do siebie klientów, wprowadzają różne okazje, ale czy są one w ogóle korzystne dla nich? Stacja paliw BP, wprowadziła promocje, która obowiązuje do 16 kwietnia. Chodzi w niej o to, że klient, który zakupi cztery Red Bulle za niecałe 20 złoty (19,96 złoty), będzie miał możliwość skorzystania z rabatu. Wtedy uzyska on na paliwie ULTIMATE 25 groszy za litr, a na LPG 15 groszy/litr. Pieniądze zwrócą się dopiero po zakupie 80 litrów paliwa, niestety rzadko który samochód ma taką pojemność baku.

Stacja paliw Orlen również wprowadziła promocję w życie. Do 30 marca za każde wydane 1000 złoty w sklepie Media Markt dostać możemy kartę rabatową do stacji paliw. Promocja nazywa się „tankuj do 50 procent ceny”. Za zatankowane 120 złoty, dostaniemy rabat w wysokości 60 złoty, jednak przy wydaniu 200 złotych, również dostaniemy zniżkę 60 złoty. karta rabatowa jest do wykorzystania tylko na jeden raz.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.