Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Finanse > Umowa przechowania w obrocie gospodarczym

Tanie pałace

Jak się okazuje w Polsce można kupić różne piękne pałace, za grosze. Niektóre z nich chcą nabyć różni szejkowie. Jednym z zainteresowanych był również książę Karol, lecz niestety przez oszczędnościowy plan, który wprowadzany jest na Wyspach, uniemożliwił on zakup.

 

Oto lista kilku obiektów wraz z ich niskimi cenami. Jednym z nich jest kompleks pałacowy Sarny w Ścinawce Górnej, w województwie dolnośląskim. To właśnie nim był zainteresowany książę Karol. Cena wywoławcza nie jest oficjalnie znana. W województwie dolnośląskim jest jeszcze jeden obiekt  do sprzedania. Jest to Pałac w Zabardowicach. Całkowita powierzchnia działki to prawie 3,5 hektara, a cena wywoławcza wynosi 1,28 miliona złoty. Natomiast w Starym Bojanowie do nabycia jest Dwór z piętrową rezydencją i parkiem o powierzchni 0,72 hektara. Cena wywoławcza jest niestety nieznana.

 

Na dolnym Śląsku jest do nabycia Pałac w Mikułowej. Jest to bardzo dobra lokalizacja, a w skład pałacu wchodzi również chlew, silosy, jałownik, kuźnia, obora oraz magazyny. Całkowity teren to prawie 45,6 hektarów, a cena wywoławcza wynosi 1,35 milionów złoty. Za 720 tysięcy złoty można zakupić Dwór w Łękanowie. Kolejny Pałac do kupienia jest w Dobrzeniu. Tam zabytkowy kompleks o powierzchni prawie 7,5 hektara, można kupić za 1,45 miliona złoty.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.