Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Kredyty > Kredyty hipotetyczne

Zabawkowy raj

Każdy pewnie kojarzy nazwy Wader, Cobi czy Trefl. Mając dzieci na pewno wiecie co te firmy tworzą. Zajmują się one produkcją zabawek, które podbiły już nie tylko serca Polskich dzieciaków, ale również i na całym świecie.

 

Przez bardzo słabą jakość naszego rynku, coraz mniej ludzi kupuje zabawki, a sprzedaż ich w bardzo szybkim tempie idzie w dół. Roczny przychód rynku zabawek kształtuje się na poziomie 6-7 procent, a wartość jego całego kształtuje się w okolicach dwóch miliardów złoty. Ciężko firmom było zarabiać dobre pieniądze, dlatego poszukiwali nowego sposobu na zarobek. I znaleźli go na zagranicznych rynkach. Na całym świecie ludzie docenili wysoką jakość produkowanych zabawek. Na pewno na to miały duży wpływ miały zaostrzone przepisy przez Unię Europejską. 21 lipca 2011 roku normy jakościowe stawiane przez producentów są bardziej wymagające. Polskie firmy potrafiły im sprostać w porównaniu z azjatyckimi producentami zabawek.

 

Firma Wader cieszy się coraz większą popularnością, o czym mówią wzrostowe wyniki otwarcia nowych sklepów patronackich o 10 procent. To przedsiębiorstwo od początku istnienia stawiało na jakość produkowanych produktów, dlatego nie mieli już większych problemów z dostosowaniem się do przepisów. Dużym plusem Polskich przedsiębiorstw są niskie koszty produkcji, uwzględniając jakość zabawek. Wiele zagranicznych firm interesuje się współpracą z polskimi przedsiębiorstwami z nie tylko tych względów, ale również przez znakomite położenie geograficzne.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.