Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Gospodarka > Podatek VAT

Zarabianie na papieżu

Jakiś czas temu już wprowadzono przyjmowanie zakładów bukmacherskich na to kto zostanie papieżem. Na początku większość z nich stawiało na czarnoskórego kandydata.

 

Jednak wraz z rozpoczęciem konklawe bukmacherzy zmienili typy. Niektórzy z nich całkowicie wycofali kursy na biskupa, a inni pozwalają na stawianie na żywo. Na razie jeszcze nie ma wybranego papieża, a bukmacherzy już poczuli okazję do zarobienia. Tylko STS i Fortuna zdecydowali, żeby wycofać to z oferty, a inni tylko zmienili kursy. O przecieki jest jednak bardzo trudno, bo kardynałowie siedzą zamknięci i do momentu wybrania papieża nikt nigdzie nie wyjdzie.

 

Początkowo najniższe kursy były na Petera Turksona, dzięki przepowiedni Malachiasza. Mówi ona o tym, że papieżem będzie Petrus Romanus, czyli Piotr Rzymianin. Teraz jednak większość osób twierdzi, że wygra Włoch Angelo Scola. W porównaniu z innymi wydarzeniami czy to sportowymi, czy społecznymi, wybór papieża jest najtrudniejszym. Dlatego, że ciężko jest bazować na jakiejkolwiek ilości wiarygodnych informacji. Żaden z bukmacherów nie bieżę pod uwagę Polaka na papieża, a chodziły już plotki o kardynale Dziwiszu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.