Jesteś tutaj: pozyczkipozabankowe3.pl > Kredyty hipoteczne > Marża przy kredycie hipotecznym

Zarobki gwiazd

Jak się okazuje zarobki gwiazd serialowych wzbudzają nie tylko zazdrość, ale również i bóle głowy. Nieprawdopodobne jest to jakie pieniądze zarabiają aktorzy za jeden dzień pracy na planie zdjęciowym.

 

Dwaj najmłodsi bohaterowie serialu „Rodzinka.pl” Mateusz Pawłowski i Adam Zdrójewski zarabiają dziennie około 1,5 – 2 tysięcy złoty. Kolejny aktor, tym razem TVN – owskiego serialu „Na Wspólnej” dzięki, któremu popularny stał się Robert Kudelski. Zarabia on za dzień pracy na planie 1,5 tysiąca złoty. Bracia Mroczkowie za dzień pracy na planie „M jak miłość” również zarobią 2 tysiące złotych. Dzięki temu serialowi stali się oni bardzo popularni, a jak się okazuje to nie ukończyli oni nawet szkoły aktorskiej. W tym samym serialu Witold Pyrkosz dostaje 3,5 tysiąca złotych. Maciej Musiał, najstarszy serialowy syn z „Rodzinka.pl” za dzień pracy zarabia 4 tysiące złoty.

 

Główna bohaterka serialu „Prawo Agaty” – Agnieszka Dygant, za dzień pracy nad serialem otrzymuje 5 tysięcy złoty. Małgorzata Kożuchowska w serialu „Rodzinka.pl” zarabia 7 tysięcy złotych dziennie. Natomiast Małgorzata Socha w „Przyjaciółki” nagradzana jest kwotą 8 tysięcy złoty. Taką samą kwotę dostaje Tomasz Karolak z serialu „Rodzinka.pl”. Liderem jest Borys Szyc, który za udział w serialu „Przepis na życie” otrzymuje 12 tysięcy złoty.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.